Waluty
Chmura tagów
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Czwartki w Bolterze

Wyczuwamy zaburzenia w mocy. W czwartek miała premiera drugiej edycji X-Wing. Drobne zmiany w midichlorianach mechaniki wywarły duży wpływ na przebieg rozgrywki co zaowcowało istnym rozerwaniem pudełek i natychmiastową potrzebą grania ;)

Niektórzy nawet przytulali swoje nowe statki niczym najcenniejszzzzzzzy ssssskaarb :)

czytaj całość »
Wekkendowe granie KONFLIKT '47 i INFINITY

W ostatnią sobotę odbył się u nas turniej figurkowej gry Infinity gdzie na futurystycznych stołach 12 graczy prowadziło boje. Nasza lokalna gwardia miała okazję ścierać się z przyjezdnymi graczami z Poznania. Emocji co nie miara ;)


Prócz turnieju odbyła się fabularyzowana bitwa w Konflikt 47- grę która opowiada co by było gdyby 2 wojna światowa trwała dalej.
Kruchy sojusz Brytyjsko-Niemiecki starł się z nowym uzbrojonym z nowe technologie wrogiem- Rosjanami. Ostatecznie samotny Brytyjski medyk uciekł z pola bitwy wynosząc ze sobą plany nowej super broni, która pomoże wziąć odwet na wrogach Korony.

 

czytaj całość »
FLAMES OF WAR STALINGRAD

W sobotę 25.08.18 miały premierę dwie nowe książki do Flames of War – Iron Cross i Enemy At The Gate. Z tej okazji urządziliśmy w Bolter Cafe wydarzenie premierowe, na które przybyli nowi gracze jak również weterani Flames of War pamiętający jeszcze pierwszą edycję tej gry.

Obie książki skupiają się na organizacji wojsk niemieckich oraz radzieckich na froncie wschodnim w latach 1942-43, a więc na okresie środkowym wojny. Premiera to szczególna i przez wielu wyczekiwana, gdyż po raz pierwszy od wprowadzenia 4 edycji Flames Of War pojawiła się armia radziecka w okresie MID. Mamy  zatem już piątą armię obok dotychczasowych brytyjskiej, niemieckiej, włoskiej i amerykańskiej...

 

 

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl