ARMIE OGNIEM I MIECZEM – TOM 1

Armie 1.jpg
  • promocja
Dostępność: jedna sztuka
Wysyłka w: po skompletowaniu zamówienia
Cena: 107,10 zł 119,00 zł 107.10
ilość szt.
Zyskujesz 5 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Wargamer
Kod produktu: RUL-06

Opis

"Armie Ogniem i Mieczem" to drugi – po podręczniku „Potop” – wydany jako oddzielna pozycja książkowa suplement do gry „Ogniem i Mieczem”. Nowy dodatek - w przeciwieństwie do „Potopu” - nie zawiera nowych zasad, a koncentruje się wyłącznie na rozbudowie i uatrakcyjnieniu możliwości konstrukcji armii przez graczy.

Książka wprowadza do gry przede wszystkim dwie nowe frakcje: Królewskie Miasto Gdańsk oraz Księstwo Kurlandii i Semigalii. Obie te armie oferują całkowicie odmienne możliwości taktyczne od tych, do których do tej pory przyzwyczajeni byli gracze.

Podręcznik zawiera ponadto 19 nowych list armijnych na poziomie Podjazd, 18 list dywizyjnych, dwa regimenty, w tym najsłynniejszy regiment kirasjerów w armii cesarskiej - Piccolomini (Caprara), a także szereg nowych jednostek wśród których znajdziecie m.in. kozackiego oboźnego, tureckich czauszów, moździerz oraz polskich górali.

Nowością są listy wielonarodowe, zawierające jednostki z dwóch czy nawet trzech różnych armii, które znacząco zwiększają możliwości zaskoczenia przeciwnika niespodziewanym składem swoich wojsk, a jednocześnie stanowią pomost do łatwego skompletowania kolejnej frakcji.

W “Armiach” gracze otrzymują także możliwość poprowadzenia do boju dowódców takich jak Tuhaj-bej, Iwan Bohun czy hetman Jan Sobieski i napisania na nowo historii ich bitew.

Podręcznik zawiera:

• dwie nowe listy armijne (Gdańsk i Kurlandia: w sumie 3 podjazdy i 2 dywizje)

• 19 nowych podjazdów

• 18 nowych dywizji

• 26 historycznych dowódców

• struktury nowych regimentów

• nowe jednostki

Nie znalazłeś produktu?
Chcesz zapytać o dostępność?

Napisz do nas! :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl