Warhammer 40k
Age of Sigmar
Conquest
A Song of Ice and Fire
Bogowie Wojny: Lee
Bogowie Wojny: Togo
Bolt Action
Team Yankee
Argatoria
Warhammer 40k
Age of Sigmar
Conquest
A Song of Ice and Fire
Bogowie Wojny: Lee
Bogowie Wojny: Togo
Bolt Action
Team Yankee
Argatoria
Waluta
Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = dostępność produktów + termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku dni (produkty dostępne w magazynie), natomiast w przypadku produktów sprowadzanych na zamówienie, czas ten wynosi od 7 do nawet kilkudziesięciu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych lub importowanych spoza Unii Europejskiej). 

Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

Płatność przy odbiorze - płacisz dopiero podczas odbioru zamówienia w naszym sklepie stacjonarnym.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

 

Forma dostawy

Firma kurierska na terenie Polski umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania, na terenie UE zazwyczaj 3-7 dni natomiast dostawa poza Europą może wynieść ponad 7 dni.

Poczta Polska zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 2-3 dni roboczych przesyłką priorytetową lub 7 dni przesyłką ekonomiczną.

Wysyłając towar korzystamy ze sprawdzonych i uznanych firm wysyłkowych, jednakże Sklep nie ponosi odpowiedzialności za jakość ich pracy czy termin dostawy.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl