Warhammer 40k
Age of Sigmar
Conquest
A Song of Ice and Fire
Bogowie Wojny: Lee
Bogowie Wojny: Togo
Bolt Action
Team Yankee
Argatoria
Warhammer 40k
Age of Sigmar
Conquest
A Song of Ice and Fire
Bogowie Wojny: Lee
Bogowie Wojny: Togo
Bolt Action
Team Yankee
Argatoria
Waluta
Regulamin korzystania z GRAlni

 

REGULAMIN KORZYSTANIA Z GRALNI 
(wersja 6.0 - aktualizacja 9 maja 2023)

 

KAWIARNIA
 
1. Kawiarnia jest czynna w godzinach największego obłożenia stołów (pn-pt od 17.oo / sb-nd od 10.00 - koniec pracy kawiarni uzależniony będzie od danego dnia i tego co się będzie działo).
2. Bardzo prosimy o nie wnoszenie i nie spożywania na miejscu "spożywki" KUPIONEJ poza sklepem. Dotyczy to również jedzenia na wynos.
 
GRALNIA
 
1. ZASADY OGÓLNE
 
1.1 Klub jest dostępny w praktyce codziennie, ale różne dni mają swoje "zasady":
- od poniedziałku do czwartku gralnia jest czynna w godzinach 11.00 do 20.00 (możliwe jest granie do 21.00, ale musicie zgłosić się co najmniej jeden dzień wcześniej)
- w piątki od 11.00 do 23.00
- sobota, niedziela oraz święta to dni turniejowe i o wolnych stołach będziemy informować specjalnymi postami (w czwartek lub piątek). Brak takiego posta oznacza brak miejsc na weekend.
1.2 Obowiązuje ścisła REZERWACJA stołów – bez uprzedniej rezerwacji nie pozwolimy Wam skorzystać ze stołów.
1.3 Każda rezerwacja (zasady poniżej) to 3h rozgrywki. Jeśli wiecie, że Wasza gra potrwa krócej (np. 2h) prosimy o taką informację. Jeśli chcecie grac dłużej to również prosimy o poinformowanie nas o tym i jeśli będzie to możliwe to z chęcią się dostosujemy. Całość ułatwia nam organizację grania innym chętnym.
1.4 Pamiętajcie, że czas rezerwacji zawiera: przygotowanie przez Was stołu, samą grę i posprzątanie makiet.
1.5 Granie pozaturniejowe/wydarzeniowe jest BEZPŁATNE.
1.6 Rezerwujemy sobie prawo do ODMOWY rezerwacji stołu i/lub wpuszczenia do Klubu jeśli osoba nie potrafi się dostosować do regulaminu i ogólnie obowiązujących norm społecznych.
1.7 Dotyczy to również osób ewidentnie chorych. Zdrowie współuczestników i gospodarzy Klubu Gracza jest dla nas priorytetem, więc jeżeli jesteś niezdrów, przeziębiony, masz gorączkę, katar - zostań w domu, przyjdź jak wyzdrowiejesz.
-------------------------------------------
 
2. REZERWACJE
 
2.1 Rezerwacje przyjmujemy WYŁĄCZNIE przez messengera sklepu na Facebooku.
2.2 W rezerwacji prosimy o podanie informacji:
- z kim będzie grane - jeśli ma być Was więcej to koniecznie prosimy podać ilość graczy
- w co będzie grane
- przedział czasowy - jeśli podacie nam tylko godzinę rozpoczęcia to Wasza rezerwacja z automatu trwa 3h
- rozmiar maty (6'x4' / 4'x'4 / 3'x3' / 6'x3' lub pod daną grę / wariant gry)
Po co nam te informacje? To proste - aby przygotować dla Was stoły/maty i aby uniknąć „podwójnych” rezerwacji.
DODATKOWO podczas składania pierwszej rezerwacji prosimy o potwierdzenie przeczytania niniejszego regulaminu. Osoba potwierdzająca regulamin ma obowiązek sprawdzania jakie zmiany wprowadziliśmy od czasu jego pierwszego potwierdzenia.
2.3 Dodatkowo osoba rezerwująca stół powinna się upewnić, że przeciwnik zna niniejszy regulamin. Zakładamy, że w momencie rozpoczęcia gry obaj gracze wiedzą co mogą, a co nie.
2.4 Każda rezerwacja to JEDNA GRA. W przypadku dużego obłożenia stołów danego dnia pozostawiamy sobie opcję przyznania TYLKO JEDNEJ gry/osobę.
2.5 Rezerwacje są możliwe z MINIMUM kilkugodzinnym wyprzedzeniem (i nie dotyczy to pisania w nocy, że chce być się rano). Rezerwacje na ostatnią chwilę NIE GWARANTUJĄ miejsca, bo MUSIMY Wam potwierdzić rezerwację. Dodatkowo prosimy o używanie dni tygodnia w rozmowie, bo stwierdzenia "jutro" i podobne prowadzą do nieporozumień 😉
2.6 Informacje o rozpoczęciu rezerwacji na weekend udostępniać będziemy na naszym Facebooku (czwartek lub piątek). BRAK KOMUNIKATU na bieżący weekend oznacza BRAK MIEJSC.
2.7 Bardzo prosimy o pewne rezerwacje. Upewnijcie się, że Wasz przeciwnik może, czy jest miejsce przy stołach w wybranym przez Was terminie etc.
2.8 Jeśli coś Wam wypadło prosimy o JAK NAJSZYBSZĄ informację o ANULACJI. Pamiętajcie, że inni też chcą skorzystać z Klubu 😉
2.9 Rezerwacje przyjmujemy na bieżący tydzień i następny.
 
-------------------------------------------
 
UWAGI KOŃCOWE
 
1. Bardzo prosimy o pomoc w utrzymaniu porządku/zasad obowiązujących w Klubie. Jeśli widzicie, że ktoś lekceważy sobie zasady bezpieczeństwa zwróćcie mu (lub nam) uwagę. Niestety nie możemy Was pilnować cały czas i dlatego prosimy o dorosłe zachowanie.
2. Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, pytania lub coś się stało to zwracajcie się do nas.
3. Niniejszy regulamin może ulec zmianie nawet z dnia na dzień.
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl