Warhammer 40k
Age of Sigmar
Star Wars Legion
A Song of Ice and Fire
Bogowie Wojny: Lee
Anno Domini 1666
Bolt Action
Team Yankee
Flames of War
Warhammer 40k
Age of Sigmar
Star Wars Legion
A Song of Ice and Fire
Bogowie Wojny: Lee
Anno Domini 1666
Bolt Action
Team Yankee
Flames of War
Waluta
Co jest GRAne ?

Gramy codziennie i praktycznie we wszystkie gry figurkowe!

 

 PODCZAS REZERWACJI STOŁU WYMAGANE JEST ZAPOZNANIE SIĘ I ZAAKCEPTOWANIE:


REGULAMINU KORZYSTANIA Z GRALNI

 

W tygodniu gracie za darmo! Coraz częściej, mimo dużej ilości stołów brakuje czasem miejsca, więc jedyne o co prosimy to wcześniejsza rezerwacja przez sklepowego messengera na naszym profilu Facebook lub w ostateczności na maila: kontakt@bolter.pl. W okresie pandemii dostępnych jest 6-7 stołów, a gdy tylko minie, wracamy do 12 pełnowymiarowych stołów!

Możesz przyjść ze swoim znajomym lub umówić się z innymi graczami ze sceny wargamingowej. Aby ułatwić spotkania osobom o podobnych preferencjach stworzyliśmy grupę FB - KLUB BOLTER - Wargaming Community Center zrzeszającą osoby grające w naszym sklepie. Bez problemu można tam szukać przeciwników w zmaganiach bitewnych :)


Od poniedziałku do czwartku zapraszamy na Luźne Granie, gdzie każdy może zarezerwować stół do gry w dowolny system bitewny przez sklepowego messengera na naszym profilu Facebook na zasadach określonych w Regulaminie Gralni.

A w piątki wracamy do tradycji Wieczorów Weteranów, podczas których do późnych godzin nocnych weterani wargamingu toczą zażarte boje. Zgłoszenia wyjątkowo przyjmowane są przez sklepowego messengera lub w ostateczności na maila: kontakt@bolter.pl

Sobota i niedziela to najczęściej dni turniejowe i eventowe w BOLTER CAFE. W te dni gramy prawie wyłącznie w zorganizowanym formacie. Nie tylko turnieje - również pokazy, nauki czy wspólne granie w Mega Bitwy. Czasem jest możliwość na Luźne Granie - szczegóły znajdziecie w Regulaminie powyżej :)

 

=======================================================================

 

KALENDARZ TURNIEJOWO-EVENTOWY NA LUTY 2023:

 
 

Jeżeli jesteś zainteresowany zorganizowaniem Turnieju u nas prosimy o kontakt mailowy: kontakt@bolter.pl lub telefoniczny: +48518139518

 

 =======================================================================

 

A CO OPRÓCZ SAMEGO GRANIA MOŻNA U NAS ROBIĆ?

 

NAUKA GRY:

Prowadzimy regularne nauki grania w:

* FLAMES OF WAR 4ed * TEAM YANKEE

* WARHAMMER 40.000 * WARHAMMER: AGE OF SIGMAR

* WARCRY * NECROMUNDA * KILL TEAM

* STAR WARS: X-WING * STAR WARS: LEGION

* BOLT ACTION * VICTORY AT SEAS

* SAGA 2.0

* A SONG OF ICE AND FIRE

* CONQUEST: THE LAST ARGUMENT OF KINGS

* BOGOWIE WOJNY: LEE * BOGOWIE WOJNY: TOGO

 

Nie musisz mieć własnych figurek! Mamy wszystko by nauczyć cię PODSTAWOWYCH zasad gry. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i umówisz pisząc na nasz adres mailowy: kontakt@bolter.pl lub na naszym profilu Facebook.

 

 

NAUKI MALOWANIA

Wprowadziliśmy również bezpłatne warsztaty i nauki malowania pędzlem. Naukę prowadzimy w trzech stopniach:

I - Intro. -> [CZASOWO ZAWIESZONE]
To krótkie, zwykle 15 minutowe zajęcia, na których poznajesz podstawy malowania. Nie musisz mieć swoich figurek ani farbek. Po prostu umów się lub przyjdź w tygodniu od 13.00 do 19.00 (poza sobotą i niedzielą).

II - Indywidualne lekcje. -> [CZASOWO ZAWIESZONE]
To godzinne lekcje, na które musisz umawiać się indywidualnie. Przynosisz swoje modele, farby i pędzle lub możesz je nabyć u nas. Podczas tych lekcji poznajesz bardziej zaawansowane techniki malarskie.

III - Warsztaty malarskie. -> [CZASOWO ZAWIESZONE]
W każdy wtorek od 16.00 do 19.30 spotykamy się na wspólnym malowaniu. Przynosisz swoje modele, farby i pędzle lub możesz je nabyć u nas. Podczas tych warsztatów dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi hobbystami.

Aby umówić się wystarczy, że skontaktujesz się z nami i umówisz pisząc na nasz adres mailowy: kontakt@bolter.pl lub na naszym profilu Facebook

 

 

MODELARNIA i NAUKI MALOWANIA AEROGRAFEM

Posiadamy własną modelarnię wyposażoną w kompresor oraz dwa stanowiska do pracy z aerografem.

Możesz skorzystać z naszej pracowni na poniższych warunkach:

[CZASOWO ZAWIESZONE] * KOMPRESOR - przychodzisz do nas z własnym aerografem, a my udostępniamy Ci modelarnię z kompresorem. Koszt wynajęcia kompresora to 5,-zł/h zamiennie na zakupy na sklepie za 20,-zł

 [CZASOWO ZAWIESZONE] * KOMPRESOR + AERO - nie masz aerografu lub dopiero chcesz się nauczyć? Zapraszamy na lekcję lub warsztaty. Koszt wynajęcia kompresora z aerografem to 8,-zł/h zamiennie na zakupy na sklepie za 30,-zł

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl