Warhammer 40k
Age of Sigmar
Star Wars Legion
A Song of Ice and Fire
Bogowie Wojny: Lee
Anno Domini 1666
Bolt Action
Team Yankee
Flames of War
Warhammer 40k
Age of Sigmar
Star Wars Legion
A Song of Ice and Fire
Bogowie Wojny: Lee
Anno Domini 1666
Bolt Action
Team Yankee
Flames of War
Waluta
Regulamin korzystania z GRAlni w okresie pandemii

 

REGULAMIN KORZYSTANIA Z GRALNI NA CZAS PANDEMII 
(wersja 5.0 - aktualizacja 1 kwietnia 2022)

 

Od 28 marca (pn) na terenie naszego kraju został zniesiony nakaz noszenia maseczek w lokalach takich jak nasz i oczywiście nie będziemy od Was wymagać ich noszenia - nadszedł czas oddychania pełną piersią! Dodatkowo od jakiegoś czasu nie obowiązują też limity jeśli chodzi o ilość osób w sklepie - wszyscy są mile widziani i to w dowolnych ilościach.


1. OGÓLNE

1. Klub jest dostępny od poniedziałku do czwartku w godzinach 10.30 a 20.00 (możliwe jest granie do 21.00, ale musicie zgłosić się co najmniej jeden dzień wcześniej), a w piątki od 10.30 do 22.00 (tu też zazwyczaj chętnie przedłużamy, ale musicie dać nam znać wcześniej). O dniach weekendowych z wolnymi stołami będziemy informować specjalnymi postami (najczęściej w czwartki). Brak takiego posta oznacza brak miejsc na weekend.

2. Obowiązuje ścisła REZERWACJA stołów – bez uprzedniej rezerwacji nie pozwolimy Wam skorzystać ze stołów.

3. Każda rezerwacja (zasady poniżej) to 3h rozgrywki. Jeśli wiecie, że Wasza gra potrwa krócej (np. 2h) prosimy o taką informację. Jeśli chcecie grac dłużej to prosimy o złożenie drugiej rezerwacji przez Waszego współgracza. Ułatwi to nam organizację grania innym graczom. W dniach tematycznych (Wieczorki z...) poza weekendem zazwyczaj odstępujemy od tej zasady.

4. Pomiędzy każdą grą na danym stole rezerwujmy sobie 30min na reorganizację.

5. Granie jest BEZPŁATNE od poniedziałku do piątku. W weekend rezerwacja jest płatna (10zł od osoby LUB zakupy w części sklepowej za min. 30zł od osoby). Osoby z aktualną Kartą Klubową (czerwoną) są zwolnione z opłat. Obsługa sklepu decyduje co może być wejściówką w danym dniu, a co nie (informacja na "bramce").

6. Rezerwujemy sobie prawo do ODMOWY rezerwacji stołu i/lub wpuszczenia do Klubu jeśli osoba nie potrafi się dostosować do regulaminu i ogólnie obowiązujących norm społecznych.

7. Wirus nadal istnieje, a zdrowie współuczestników i gospodarzy Klubu Gracza jest dla nas priorytetem, więc jeżeli jesteś chory, przeziębiony, masz gorączkę, katar, przebywasz na kwarantannie lub miałeś kontakt z osobą zarażoną COVID-19 - zostań w domu, przyjdź jak wyzdrowiejesz.

8. Dla osób potrzebujących zapewnienia im środków sanitarnych mamy płyn dezynfekujący i darmowe maseczki.
 
 

2. REZERWACJE

1. Rezerwacje przyjmujemy WYŁĄCZNIE przez messengera sklepu na Facebooku.

2. W rezerwacji prosimy o podanie informacji - z kim będzie grane, w co będzie grane, przedział czasowy, rozmiar maty (6'x4' / 4'x'4 / 3'x3' lub pod daną grę etc.) – po co nam te informacje? To proste - aby przygotować dla Was stoły i aby uniknąć „podwójnych” rezerwacji. DODATKOWO podczas składania pierwszej rezerwacji prosimy o potwierdzenie przeczytania niniejszego regulaminu. Osoba potwierdzająca regulamin ma obowiązek sprawdzania jakie zmiany wprowadziliśmy od czasu jego pierwszego potwierdzenia.

3. Dodatkowo osoba rezerwująca stół powinna się upewnić, że przeciwnik zna niniejszy regulamin. Zakładamy, że w momencie rozpoczęcia gry obaj gracze wiedzą co mogą, a co nie.

4. Każda rezerwacja to JEDNA GRA. W przypadku dużego obłożenia stołów danego dnia pozostawiamy sobie opcję przyznania TYLKO JEDNEJ gry/osobę.

5. Rezerwacje są możliwe z MINIMUM kilkugodzinnym wyprzedzeniem, ale musimy Wam potwierdzić rezerwację. Przy tak bardzo ograniczonej powierzchni rezerwacje na ostatnią chwilę NIE GWARANTUJĄ miejsca.

6. Informacje o rozpoczęciu rezerwacji na weekend udostępniać będziemy na naszym Facebooku (czwartek lub piątek). BRAK KOMUNIKATU na bieżący weekend oznacza BRAK MIEJSC.

7. Bardzo prosimy o pewne rezerwacje. Upewnijcie się, że Wasz przeciwnik może, czy jest miejsce przy stołach w wybranym przez Was terminie etc.

8. Jeśli coś Wam wypadło prosimy o JAK NAJSZYBSZĄ informację o ANULACJI. Pamiętajcie, że inni też chcą skorzystać z Klubu :)
 
 

3. ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA

1. Z naszej strony zapewniamy Wam środki, które pozwolą odkazić się przed rozpoczęciem rozgrywki, w jej trakcie i po jej zakończeniu ORAZ podczas korzystania z toalety.

2. Dyspensery z płynem oraz rękawiczki jednorazowe znajdziecie przy wejściu do lokalu oraz w części klubowej przy toalecie.

3. Każdy stół oraz użyte makiety będą dezynfekowane po każdej grze. Bardzo prosimy o POZOSTAWIENIE MAKIET NA STOLE, na którym graliście.

4. Maty, na których graliście wykonane są z materiału umożliwiającego dezynfekowanie (winyl etc.). W związku z tym nie jest możliwe zmienianie mat, ani dysponowanie na jakich chcecie grać. Musicie wybór pozostawić nam.

5. Prosimy o zgłaszanie braków w środkach czystości do personelu.

 


4. SANITARIATY

1. PRZED i PO korzystaniu z toalety prosimy o dokładne umycie rąk.

2. Ponieważ korzystanie z toalety jest czynnością dość intymną, bardzo prosimy o pomoc w jej dezynfekowaniu.

3. Oprócz mycia rąk PRZED i PO jej skorzystaniu prosimy o przetarcie deski klozetowej po jej użyciu płynem, który znajdziecie w środku. Dziękujemy.

4. Oczywiście jako obsługa sklepu też będziemy dokonywać dezynfekcji, ale w określonych odstępach czasu.

 

 

5. UWAGI KOŃCOWE

1. Jeśli czujecie się nie za dobrze zostańcie w domu. Dla paru fajnych emocji przy grze nie opłaca się ryzykować zdrowia innych osób w tym obsługi sklepu.

2. Bardzo prosimy o pomoc w utrzymaniu porządku/zasad obowiązujących w Klubie. Jeśli widzicie, że ktoś lekceważy sobie zasady bezpieczeństwa zwróćcie mu (lub nam) uwagę. Niestety nie możemy Was pilnować cały czas i dlatego prosimy o dorosłe zachowanie.

3. Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, pytania lub coś się stało to zwracajcie się do nas.

4. Niniejszy regulamin może ulec zmianie nawet z dnia na dzień.
 
 

7. LINKI DO WAŻNYCH INFORMACJI

- mycia rąk
https://gis.gov.pl/zdrowie/zasady-prawidlowego-mycia-rak/

- dezynfekcji rąk
https://gis.gov.pl/aktual…/jak-skutecznie-dezynfekowac-rece/

- prawidłowego zdejmowania maseczki
https://gis.gov.pl/…/jak-prawidlowo-nalozyc-i-zdjac-masecz…/

- prawidłowego zdejmowania rękawiczek
https://gis.gov.pl/…/koronawirus-jak-prawidlowo-nalozyc-i-…/

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl