O nas
 
Witamy w BOLTER CAFE !
BOLTER CAFE to projekt, który stworzyliśmy jako hobbyści dla hobbystów. Umiejscowiony w lokalu o powierzchni ponad 250 m2 jest miejscem, który łączy sklep, klub, kawiarnię i pracownie hobbystyczne - cztery elementy występujące w naszym logo. Znajdziecie zatem u nas:
 
 
BOLTER.pl - stacjonarny sklep z grami bitewnymi, figurkowymi oraz planszowymi. W stałej ofercie posiadamy modele i figurki nie tylko do najpopularniejszych systemów, ale również do mniej znanych producentów. Tutaj znajdziesz gry historyczne, fantasy, czy science-fiction, a także farbki, pędzle, kleje oraz inne materiały modelarskie niezbędne do przygotowania modeli do gry.
Zapraszamy na nasz profil FB: https://www.facebook.com/bolter.sklep/
 
BOLTER CAFE - W przerwie epickich bitew lub kiedy zmęczony po nich będziesz chciał odpocząć, możesz skorzystać z naszej kawiarenki. Nad filiżanką aromatycznej kawy ETNO lub pysznego ciasta możesz toczyć zażarte dyskusje z przyjaciółmi i snuć plany dalszych podbojów. Czekają także na Ciebie napoje chłodzące lub pożywne przekąski. Posiadamy także bogaty zestaw gier planszowych, z których możesz korzystać na miejscu.
 
 
BOLTER CLUB - to miejsce gdzie spotykają się ludzie, których łączy wspólne hobby i pasja. Tutaj możesz pograć ze znajomymi na 12 profesjonalnie wyposażonych stołach, zaprezentować swoje wspaniale pomalowane modele innym graczom i powymieniać się doświadczeniami. A jeżeli nie masz warunków w domu to znajdziesz u nas pracownię modelarską z kompresorem i aerografem.
Możesz także wziąć udział w wielu turniejach czy warsztatach organizowanych w naszych skromnych progach.
 
Wargaming to nasza pasja, którą chcemy zarażać dzieci i młodzież. Dzięki grom historycznym ludzie w każdym wieku poszerzają swoją wiedzę i zainteresowania, a dzięki spotkaniom z innymi graczami wzbogacają i rozwijają swoje relacje społeczne. To naprawdę doskonała alternatywa do komputera, dlatego zapraszamy do nas całe rodziny. Pokażemy Ci nie tylko jak grać, ale również jak sklejać i malować modele - zajrzyj do naszego działu WYDARZENIA, aby dowiedzieć się co planujemy w najbliższym czasie.
 
 
BOLTER NA SZPILKACH - To część poświęcona hobby bogini VENUS. Pracownia krawiecka wyposażona w profesjonalne maszyny do szycia, overlocki i hafciarki firmy BERNINA. Tutaj możesz nauczyć siebie lub swoje dziecko jak coś uszyć lub wyhaftować biorąc udział w warsztatach krawieckich.
Możesz także uszyć strój COSPLAY lub HISTORYCZNY, albo zrobić naszywkę z emblematem swojej ulubionej armii lub frakcji.
 
 
 
BOLTER CAFE zatem to miejsce wyjątkowe, gdzie połączyliśmy hobby bogini VENUS i boga MARSA. To miejsce, gdzie można mile spędzić czas całą rodziną. Nad filiżanką kawy pogrążyć się w ciekawej lekturze lub zagrać w popularne gry planszowe. Niczym Napoleon Bonaparte nad stołem planować kolejne ruchy wojsk albo usiąść cicho z pędzlem i pomalować swoją ulubioną figurkę. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Z pasji i marzeń obojga powstało miejsce jedyne w swoim rodzaju. Tak powstało BOLTER CAFE, do którego serdecznie ZAPRASZAMY!

https://www.bolter.pl/pl/i/Kontakt/5

 

Załoga sklepu
BOLTER.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl