Warhammer 40k
Age of Sigmar
Conquest
A Song of Ice and Fire
Bogowie Wojny: Lee
Bogowie Wojny: Togo
Bolt Action
Team Yankee
Argatoria
Warhammer 40k
Age of Sigmar
Conquest
A Song of Ice and Fire
Bogowie Wojny: Lee
Bogowie Wojny: Togo
Bolt Action
Team Yankee
Argatoria
Waluta
O nas

BOLTER CAFE to projekt, który stworzyliśmy jako hobbyści dla hobbystów. Umiejscowiony w lokalu o powierzchni ponad 250 m2 jest miejscem, który łączy sklep, klub, kawiarnię i pracownie hobbystyczne - cztery elementy występujące w naszym logo. Znajdziecie zatem u nas: 
 
BOLTER.pl - stacjonarny sklep z grami bitewnymi, figurkowymi oraz planszowymi. W stałej ofercie posiadamy modele i figurki nie tylko do najpopularniejszych systemów, ale również do mniej znanych producentów. Tutaj znajdziesz gry historyczne, fantasy, czy science-fiction, a także farbki, pędzle, kleje oraz inne materiały modelarskie niezbędne do przygotowania modeli do gry.
 
Zapraszamy na nasz profil FB: Sklep BOLTER


 
 
BOLTER CLUB - to miejsce gdzie spotykają się ludzie, których łączy wspólne hobby i pasja. Tutaj możesz pograć ze znajomymi na 12 profesjonalnie wyposażonych stołach, zaprezentować swoje wspaniale pomalowane modele innym graczom i powymieniać się doświadczeniami. A jeżeli nie masz warunków w domu to znajdziesz u nas pracownię modelarską z kompresorem i aerografem.
Możesz także wziąć udział w wielu turniejach czy warsztatach organizowanych w naszych skromnych progach.
 
Wargaming to nasza pasja, którą chcemy zarażać dzieci i młodzież. Dzięki grom historycznym ludzie w każdym wieku poszerzają swoją wiedzę i zainteresowania, a dzięki spotkaniom z innymi graczami wzbogacają i rozwijają swoje relacje społeczne. To naprawdę doskonała alternatywa do komputera, dlatego zapraszamy do nas całe rodziny. Pokażemy Ci nie tylko jak grać, ale również jak sklejać i malować modele - zajrzyj do naszego działu Co jest GRAne? aby dowiedzieć się co planujemy w najbliższym czasie.
 
Zapraszamy również do grupy FB: KLUB BOLTER - Wargaming Community Center oraz na naszego Discorda

 
 
BOLTER NA SZPILKACH - to pracownia krawiecka wyposażona w profesjonalne maszyny do szycia, overlocki i hafciarki firmy BERNINA. Tutaj możesz nauczyć siebie lub swoje dziecko jak coś uszyć lub wyhaftować biorąc udział w warsztatach krawieckich.
Możesz także uszyć strój COSPLAY lub HISTORYCZNY, albo zrobić naszywkę z emblematem swojej ulubionej armii lub frakcji.
 
Zapraszamy na nasz profil FB: Bolter CAFE


 
 
BOLTER CAFE - w przerwie epickich bitew lub kiedy zmęczony po nich będziesz chciał odpocząć, możesz skorzystać z naszej kawiarenki. Nad filiżanką aromatycznej kawy EL GATO lub blendu BOLTER CAFE oraz z kawałkiem pysznego ciasta możesz toczyć zażarte dyskusje z przyjaciółmi i snuć plany dalszych podbojów. Czekają także na Ciebie napoje chłodzące lub pożywne przekąski. Posiadamy także bogaty zestaw gier planszowych, z których możesz korzystać na miejscu.
 

 
Z pasji i marzeń powstało miejsce jedyne w swoim rodzaju. To miejsce, gdzie można mile spędzić czas całą rodziną. Nad filiżanką kawy pogrążyć się w ciekawej lekturze lub zagrać w popularne gry planszowe. Niczym Napoleon Bonaparte nad stołem planować kolejne ruchy wojsk albo usiąść cicho z pędzlem i pomalować swoją ulubioną figurkę.
 
Tak powstało BOLTER CAFE, do którego serdecznie ZAPRASZAMY!
 
Załoga sklepu
BOLTER.pl
 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl