Warhammer 40k
Age of Sigmar
Conquest
A Song of Ice and Fire
Bogowie Wojny: Lee
Bogowie Wojny: Togo
Bolt Action
Team Yankee
Argatoria
Warhammer 40k
Age of Sigmar
Conquest
A Song of Ice and Fire
Bogowie Wojny: Lee
Bogowie Wojny: Togo
Bolt Action
Team Yankee
Argatoria
Waluta

Bogowie Wojny: Lee - Podręcznik v. 2.0 (PL)

Dostępność: na zamówienie (zwykle od 7 do 45 dni)
Wysyłka w: po skompletowaniu zamówienia
Cena: 160,00 zł 160.00
ilość szt.
Zyskujesz 8 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: GM Boardgames
Kod produktu: GML-RB-02

Opis

Generał Lee uniósł się w swoim siodle i jeszcze raz spojrzał w kierunku kępy drzew  oddalonej  o około  milę.  Piętnaście  tysięcy  żołnierzy  czekało  na  jego  znak,  by ruszyć do decydującego ataku na centrum wojsk Unii.
Czy natarcie w tym miejscu to właściwa decyzja? Czy powinien poprowadzić je generał  Longstreet? Czy artyleria osłabi wystarczająco przeciwnika przed szturmem piechoty? Czy generał Stuart zdoła osłonić flankę przed kawalerią Unii?
Los całej armii, całej  bitwy, a nawet całej wojny spoczywał na jego barkach. Barkach wodza naczelnego Armii  Północnej Wirginii.

„Bogowie wojny: Robert E. Lee“ to historyczna gra bitewna, przeznaczona do  rozgrywania wielkich bitew połowy XIX wieku, dzięki której zostaniesz wodzem  naczelnym całej armii. Twoim zadaniem będzie opracowanie planu bitwy, zarządzanie  podległymi Ci generałami i wyznaczenie im zadań odpowiednich do ich zdolności oraz  charakterów.

Jednostki w grze symbolizują całe pułki i brygady liczące około 1500-2000 żołnierzy,  dzięki czemu z łatwością można rozegrać największe bitwy epoki, takie jak Alma,  Gettysburg, Königgrätz, czy Solferino. Figurki w skali 6 mm dają natomiast wrażenie  dowodzenia wielką armią, składającą się z tysięcy żołnierzy.

Od Twoich decyzji będą zależały losy całej bitwy. Czy jesteś gotów przyjąć to wyzwanie?

 

Podręcznik liczy 160 stron, wypełnionych ilustracjami i schematami, które nie tylko wprowadzą nas w klimat epoki, ale także pomogą zrozumieć zasady gry. Został wydany na błyszczącym papierze kredowym (135g), a okładka i tył (300g) są dodatkowo pokryte ochronną folią. Z uwagi na swoją objętość oprawę podręcznika stanowi czarna spirala, która przy intensywnym użytkowaniu zapewni mu dłuższą trwałość, niż oprawa klejona.

W odnajdywaniu treści w podręczniku pomoże nie tylko czytelny spis treści, ale również indeks. Na końcu książki umieszczono też wszystkie najważniejsze tabele i modyfikatory potrzebne do gry. Ta książka to prawdziwy podręcznik dla wielkiego generała. Po jego lekturze będziesz umiał poprowadzić do boju nawet najpotężniejsze armie. Chcesz spełnić swoje marzenia o zwycięstwie na polu bitwy?

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl